fitness,lucky,workout

fitness,lucky,workout

Workout

Jedná se o cvičení s prvky kalistheniky. Kalisthenika je typ cvičení, při kterém jako zátěž používáte pouze váhu vlastního těla. Jde v ní především o rozvoj síly, vytrvalosti a ohebnosti.

Zpočátku je cvičení velmi náročné. Je to typ silově vytrvalostního tréninku a výsledkem takového cvičení jsou zpevněné a silné svaly a také perfektně vyrýsované tělo.

Mezi základní cviky patří kliky, shyby, dřepy a dipy. Může vám připadat, že pouze tyto cviky po čase omrzí. Mají však nepřeberné množství variant a při cvičení též používáme kettlebell, medicimbal, gumy, hrazdy, plyobox ... 

Říkáte si, že toto cvičení můžete provádět klidně doma?! To máte možná pravdu! Co si doma ale nevytvoříte je atmosféra ... nabízíme vám skvěle ozvučený cvičební sál, s hudbou co vás dokonale vyburcuje, sparing partneři, kteří vás podpoří ve chvíli když si myslíte, že už nemůžete, celou lekci pod vedením zkušeného instruktora a v neposlední řadě náš fitness bar, plně zásobený různými druhy iontových nápojů, sacharidových a proteinových koktejlů.

Tak přijďte mezi nás, zbořit hranice, které jste si sami vytvořili!

Copyright © LUCKY FITNESS. All rights reserved. Created by AMEO s.r.o.