fitness,lucky,bodyroll, body roll, masážní přístroj, odbourávání tuku, masáž, pročištění, zpevnění vaziva, uvolnění svalstva, prokrvení, tvarování postavy, svitavy

fitness,lucky,bodyroll, body roll, masážní přístroj, odbourávání tuku, masáž, pročištění, zpevnění vaziva, uvolnění svalstva, prokrvení, tvarování postavy, svitavy

Body Roll

Válečkový masážní přístroj
Cílenou masáží válečky dochází k odbourávání depotního tuku a silnému prokrvení ošetřovaných partií. Vazivové buňky produkují elastická vlákna, kůže se stává pevnější a hladší. Masáž se vždy provádí směrem k srdci.

BodyRoll je určen na:

  • Odbourání celulitidy
  • Odvodnění a pročištění
  • Povzbuzení látkové přeměny – redukce váhy
  • Aktivaci lymfatického systému
  • Zpevnění a napnutí vaziva a kůže
  • Zmenšení jizviček a strií
  • Uvolnění svalstva
  • Podporu prokrvení
  • Zlepšení zdravotního stavu

Tvarování postavy válečkovou masáží
BodyRoll představuje účinný masážní stroj, který při pravidelném a správném používání dokáže efektivně tvarovat postavu, odstranit nebo zmírnit celulitidu a zmenšit objem ošetřených partií účinným odbouráním tukových buněk. Masáž přístrojem BodyRoll by vaše tělo mělo vnímat jako uvolnění bez nepříjemných pocitů, ačkoli prvotní spontánní reakcí pokožky může být lehké svědění a zahřátí. To je ale pouze projevem silného prokrvení ošetřovaných partií těla, díky kterému je dvojnásobně až trojnásobně urychlena látková přeměna v tukových buňkách a dochází tak k efektivnějšímu spalování a odbourávání tuků – i tzv. depotního tuku (tukových polštářků) v nejobtížněji prokrvovaných tukových tkáních. Válečkovou masáží také dokonale regenerujeme pokožku i na velmi problematických partiích těla. Stimulací podkožního vaziva jsou vytvářena nová elastická vlákna, která zajišťují pevnější, ale zároveň pružnější strukturu kůže, která se postupně vyhlazuje a zbavuje nevzhledných projevů celulitidy. Kúrou na přístroji BodyRoll se v těle podporuje odtok lymfatické tekutiny, která nese svůj podíl na vzniku celulitidy. Cílenou masáží podél lymfatických drah se stimuluje zvýšené proudění lymfy z tkání, a tím i odpadních látek z těla.Během ošetření válečkovou masáží dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, různých srůstů, změkčení zjizvené tkáně, zpevnění podkoží, redukci objemu ošetřovaných partií a tvarování postavy.

Průběh aplikace
Masáž válečky BodyRoll by se vždy měla zahájit od reflexních zón chodidel, která aktivují vnitřní orgány v těle tak, aby došlo k maximalizaci účinků. Musí se provádět vždy ve směru od nejvzdálenějších částí těla směrem k srdci. Poté se ošetření zaměřuje cíleně na individuální problematické partie těla – břicho, boky a hýždě. Tak se aktivuje prokrvení a krevní oběh, látková přeměna a lymfatický systém.

Masáž válečky BodyRoll by měla trvat přibližně 30 až 40 minut s pravidelnou aplikací 3x týdně.

Copyright © LUCKY FITNESS. All rights reserved. Created by AMEO s.r.o.