fitness,lucky,shapemaster, easy tone, toning system, posilovací stroj, přebytečný tuk, celulitida, tvarovat postavu, fyzická zdatnost, svitavy

fitness,lucky,shapemaster, easy tone, toning system, posilovací stroj, přebytečný tuk, celulitida, tvarovat postavu, fyzická zdatnost, svitavy

posilovací stroje SHAPEMASTER

Máte problém s přebytečnými tuky, celulitidou nebo chcete vytvarovat postavu? Přijďte vyzkoušet revoluční novinku anglické firmy Shapemaster – opravdoví mistři tvarů, posilovací křesla EASYTONE.

Stroje byly vyvinuty za pomoci předních cvičebních fyziologů, konstruktérů a vědců zabývajících se sportem. V každém jednotlivém přístroji jsou nakombinovány 3 - 4 fitness stroje. Při tomto způsobu cvičení je zajištěn dvojitý pozitivní odpor během celého rozsahu pohybu v soustředné i excentrické fázi. A to je důvod, proč i 30-ti minutové cvičení plnohodnotně nahradí běžné hodinové aktivity.

Na přístrojích se cvičí regulovatelnou rychlostí a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, dokonce i pro lidi se sníženou fyzickou zdatností, kteří si do klasického fitness netroufají.

je dobré si přečíst

Posilovací křesla EASYTONE

Waist Away
Chest and Legs
Tummy Crunch

1. Waist Away
procvičuje dolní část zad, břišní oblast a pas.

2. Chest and Legs
procvičuje hrudník, ramena, paže, nohy, břišní svaly, horní část zad, hýždě a boky.

3. Tummy Crunch
procvičuje břišní svaly, dolní část zad, hýždě, nohy, boky a pas.

Side bend Stepper
Fly´s and Thighs
Seated Climber

4. Side bend Stepper
procvičuje pas, boky, břišní svaly, paže, ramena, nohy, hýždě a dolní část zad.

5. Fly´s and Thighs
procvičuje horní část zad, břišní svaly, ramena, hrudník, paže, hýždě, vnitřní a vnější stranu stehen.

6. Seated Climber
Procvičuje ramena, paže, horní část zad, nohy, pas a břišní svaly

Posilovací lavice TONING SYSTEM

Hip Waist Trimmer
Waist Trimmer
Upper Body Toner

1. Hip Waist Trimmer
Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

2. Waist Trimmer
Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.

3. Upper Body Toner
Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

Copyright © LUCKY FITNESS. All rights reserved. Created by AMEO s.r.o.