fitness,lucky,kryolipolýza, redukce tuku, liposukce, nechirurgická liposukce zmražením, snížení podkožního tuku, svitavy

fitness,lucky,kryolipolýza, redukce tuku, liposukce, nechirurgická liposukce zmražením, snížení podkožního tuku, svitavy

Kryolipolýza

  • kryolipolýza redukce tuku minimálně o 25%
  • žádné speciální diety a omezení
  • srovnatelný účinek s klasickou liposukcí
  • schváleno a podloženo rozsáhlými klinickými studiemi
  • kryolipolýza, to je trvalý výsledek

Bezbolestná liposukce zmražením, tedy kryolipolýza je zcela převratná, protože její účinky a výsledky jsou srovnatelné s klasickou liposukcí, na rozdíl od jiných neinvazivních metod hubnutí. A ačkoliv je kryolipolýza tak účinná, ponechává si své nesporné výhody oproti klasickým chirurgickým liposukcím.

Kryolipolýza je nechirurgická a bezbolestná. To znamená žádné modřiny, otoky nebo nerovnosti kůže. Druhou obrovskou výhodou je u liposukce zmražením nulová doba rekonvalescence. Klient se ihned po provedené kryolipolýze vrací k běžnému životnímu stylu. Zákrok samotný je snadno snesitelný a pohodlný, přičemž jeho délka je obvykle přibližně 60 minut. Kromě toho nemá kryolipolýza téměř žádná zdravotní omezení a zároveň je maximálně bezpečná, protože nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů, což dokazují rozsáhlé klinické studie. Na základě těchto studií bezpečnosti a účinnosti je kryolipolýza certifikována nejpřísnějším kontrolním úřadem FDA (americké vládní organizace).

Vědecké studie prokázaly, že již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží min. o 25% a efekt dále vzrůstá v průběhu následujících měsíců. Navíc oproti ostatním způsobům liposukce je úbytek tuku ihned pozorovatelný u každého jedince a tukové buňky jsou trvale pryč.

Kontakt

telefon: 776 237 242
www: www.fitnesslucie.cz

Kryolipolýza

Copyright © LUCKY FITNESS. All rights reserved. Created by AMEO s.r.o.